KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12142274

nr 1214 2274

Seth Roland Martin

(1886-1925), Sverige

Oljemålning, Berguv & hare, Signerad -14. Olja på duk, 78x113

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:50:50

23/10 15:34:16 1      300 kr
28/10 09:37:06 2      Vinnande bud

Seth Roland Martin

Läs mer om Seth Roland Martin